siroky real estate

o nás

Jsme SIROKY Real Estate, rodinná společnost zakládající si na osobním a profesionálním přístupu ke klientům. V atraktivních lokalitách vyhledáváme historické domy, které díky našim vysokým nárokům měníme skrz komplexní rekonstrukce na prémiové bydlení.

Zakladatel společnosti SIROKY Real Estate Pavel Široký má bohaté zkušenosti z oboru automotive, jeho společnost PSA Trading působí na trhu již od roku 2000. Je to však jeho vášeň pro architekturu a interiérový design, která ho přivedla k tomu, aby se zaměřil na oblast podnikání s nemovitostmi. Náš tým je složen převážně z rodinných příslušníků, kteří sdílejí nadšení a vizi zakladatele.

Jsme oddáni zachování unikátního charakteru každé historické nemovitosti, na které pracujeme. Právě proto jsme spolupracujeme s vysoce kvalifikovanými architekty, projektanty a řemeslníky, abychom zajistili rekonstrukci v nejvyšším možné standardu.

Rozumíme tomu, že kvalita použitých materiálů je zásadní pro zajištění trvanlivosti budov i v dalších generacích, a proto pečlivě vybíráme ty nejlepší materiály. Výsledkem naší práce jsou tedy domy, které jsou nejen krásné, ale také funkční a trvanlivé. K projektům zkrátka přistupujeme tak, jako bychom navrhovali vlastní bydlení.

Pospis Pavla Širokého

Zobrazit více